Suaugusiųjų grupės

Baleto ir šiuolaikinio šokio grupės

Pamokos vyksta 2 kartus per savaitę.

Baletas

Kaina 60 eur/mėn

Trukmė 120 min/sav

Mokytoja Aleksandra Karečkienė

Šiuolaikinis šokis

Kaina 80 eur/mėn

Trukmė 150 min/sav

Mokytoja Airisė Gudonytė

Baletas suaugusiems

Pamokokų tikslai

Suaugusių pradedančiųjų baleto pamokos pritaikytos niekad nešokusiems baleto, ar jokių kitų šokių, tad galite drąsiai prisijungti prie suaugusių baleto grupės. Nesvarbu kiek Jums metų, juk mokytis niekada nevėlu! Tai unikalus pratimų kompleksas visoms kūno dalims: kojoms, sėdmenims, klubams, rankoms, pečiams, nugarai, pilvo presui. Baleto suaugusiems užsiėmimo metu aktyviai dirba viso kūno raumenys.  Pradedame mokyti nuo baleto pagrindų, baleto pozicijų, taisyklingos kūno laikysenos. Pratimai atliekami gulint ant kilimėlio, stovint prie atramos, Vėliau darome pratimus salės viduryje, diagonalėse, šuoliukus, judesiai palaipsniui sudėtingėja.

 Jūsų kūno linijos taps grakštesnės, pastovus ir teisingas raumenų įtempimas formuoja liekną, grakščią figūrą. Tai puiki alternatyva sporto klubams. Lavinama fizinė ištvermė, lankstumas, kūno plastika, koordinacija. Tai estetinis malonumas ir gera nuotaika.

 Baletas, kaip talentingas skulptorius padės jums nulipdyti naują figūrą su nepriekaištingomis formomis: pagerės laikysena, sutvirtės pilvo raumenys ir sėdmenys, jus nustebsite kaip per trumpą laiką tapsite lankstesne ir visame kūne pajausite lengvumą. Atliekant baleto pratimus vienu metu dirba visi pagrindiniai kūno raumenys. Tai didelis baleto privalumas ir pagrindinis skirtumas nuo kitų šokių, kur prie vienos grupės raumenų įtampos, kitos kūno dalys neįtraukiamos.

Galimi motyvai pradėti lankyti baletą jau rytoj

  • Jūs nemėgstate didelio intensyvumo treniruočių, bėgimas ne jums. Greitas tempas jus vargina ir dingsta bet koks noras treniruotis.
  • Jums neįdomūs treniruokliai, sunku kilnoti svarmenis, aktyviai su jais dirbti.
  • Jums patinka rami aplinka kur vyrauja susikaupimas ties kiekvienu judesiu. Rami aplinka jums garantuota, bet nesitikėkite, kad baleto užsiėmimas labai lengvas. Tam, kad atlikti visus baleto pratimus, išlaikyti statinnę apkrovą, reikės įdėti daug pastangų.
  • Jūs norite išbandyti kažką naujo, galbūt vertėtų paįvairinti savo treniruotes būtent baletu.
  • Jus esate patenkinta savo figūra, bet norite pakoreguoti klubus, arba paryškinti liemenį. Čia jums padės baletas, nes visa baleto pratimų sistema nukreipta probleminių vietų korekcijai.

Baleto nauda

Kuo atkakliau jus atliksite baleto judesius, tuo didesnę naudą gausite. Jau po kelių savaičių baleto užsiėmimų jus pajusite šiuos rezultatus:

=

pagerės laikysena, sumažės nugaros skausmai;

=

pagerės medžiagų apykaita ir sustiprės imuninė sistema;

=

sumažės svoris;

=

pagerės kūno tonusas;

=

padidės lankstumas ir pailgės raumenys, sutvirtės sąnariai ir raumenynas;

=

padidės atsparumas stresui, labiau pasitikėsite savo jėgomis.