Komanda

Alina velykienė

Vadovė

Vadybos ir rinkodaros magistrė, pedagogė, mokyklos steigėja.

Alinos tikslas – suteikti galimybes vaikams per šokio meną ir sceninę patirtį tapti drąsiomis ir kūrybiškomis asmenybėmis, gebančiomis prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą.

Aleksandra Karečkienė

II ir III baleto klasės mokytoja, meno vadovė

Profesionali baleto artistė, 20 metų šokusi ir kelis metus dėsčiusi klasikinio šokio pamokas baleto artistams Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre, baigusi M.K.Čiurlionio gimnaziją. Veda suaugusių baleto pamokas. Teisėjauja tarptautiniuose šokio čempionatuose ir konkursuose.

Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre baleto artistė šoko „Baletinė Čaplino ir Dolskio korta“, „Bolero“, „Karmen“, „Silva“, „Altorių šešėly“, „Mano puikioji ledi“, „Velnio nuotaka“ ir kituose spektakliuose. Soliniai vaidmenys Franciska „Štrausianoje“, Snieguolė „Snieguolėje ir septyniuose nykštukuose“, Onutė „Daktare Aiskaudoje“. Klaipėdos baleto mokykloje dirba nuo įsteigimo. Ruošia vaikus konkursams solo, duetus, grupinius šokius. Kartu su profesionalų komanda atkūrė vaikų baleto spektaklį Coliukė ir Mocartas.

Indrė Petrulytė

I klasės baleto mokytoja

Pedagogė, 2020 metais baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, įgijo šokio meno ir pedagogikos bakalaurą. 2016-2019 metais šoko Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro baleto trupėje. Nuo 2018 metų pradėjo dirbti su vaikais, keletą metų mokė vaikus šokių mokykloje Coda, vėliau prisijungė prie Beatos Molytės baleto mokyklos bei šokių studijos Smiltė. Nuo 2022 metų studijuoja Klaipėdos universitete kineziterapijos studijas. Klaipėdos baleto mokykloje dirba nuo įsteigimo. Ruošia vaikus konkursams solo, duetus, grupinius šokius. Kartu su profesionalų komanda atkūrė vaikų baleto spektaklį Coliukė ir Mocartas.

Aneta Augutytė

0 baleto klasės, kūno paruošimo mokytoja

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos IV kurso studentė, šokio profesionalė. Su vaikais dirba jau 4 metai, prisijungė prie Beatos Molytės baleto mokyklos, Klaipėdos baleto mokykloje dirba nuo įsteigimo. Ruošia vaikus konkursams solo, duetus, grupinius šokius. Kartu su profesionalų komanda atkūrė vaikų baleto spektaklį Coliukė ir Mocartas.

Nijolė Seriožnikova

Pradedančiųjų klasių baleto mokytoja

Baigusi Genadijaus Lediacho klasikinio šokio mokyklą Maskvoje (2015–2018), baigusi Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos Baleto skyrių Vilniuje (2019–2022), įgijo IV-o lygmens baleto artisto diplomą. Besimokydama dalyvavo mokyklų baleto renginiuose ir mokykliniuose spektakliuose (tarp jų operoje „Meilė ir mirtis Veronoje“, Anželikos Cholinos neoklasikinio baleto kompozicijoje „Jūra“ NMKČMM), atliko podukros vaidmenį S. Prokofjevo balete „Pelenė“. Tobulinosi Eriberto Verardi ir Richardo D’Altono meistriškumo klasėse. Baigusi mokyklą, metus šoko Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatro trupės kordebalete, dalyvavo šio teatro spektakliuose K. Chačaturiano „Čipolinas“, E. Deldevezo ir L. Minkaus „Pakita“, A. Adamo „Žizel“, P. Čaikovskio „Spragtukas“, B. Pawłowskio „Snieguolė ir septyni nykštukai“, R. Drigo „Arlekino milijonai“ ir L. Minkaus „Bajaderė“. Nuo 2023 metų dirba Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre, baleto trupėje.

Airisė Gudonytė

Šiuolaikinio šokio mokytoja, gimnastikos trenerė

2020 metais baigė M.K.Čiurlionio menų mokyklą baleto skyrių, šiuolaikinio šokio programą ir įgijo profesionalios šokėjos diplomą su pagyrimu. Šiuo metu studijuoja šokio subkultūras Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. 2020-2023 metais šoko Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro baleto trupėje. Be pasirodymų įvairiuose šokio spektakliuose, miuzikluose, operose ir operetėse dirbo su Lietuvoje ir pasaulyje pripažintais choreografais: R.Bondara („Fausast“), E.Clug („Stabat Mater“, „Šventasis pavasaris“), A.Ekman („Cacti“). Nuo 2021 metų dirba su vaikais. Ruošia konkursams solo, grupinius šokius. Kartu su profesionalų komanda atkūrė vaikų baleto spektaklį „Coliukė ir Mocartas“.

Solveiga Reklaitytė

Teatro mokytoja

VšĮ „Taško teatras“ aktorė, baigusi  Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, kurianti ir aktyviai vaidinanti teatro veikloje.

Gabija Bargalaitė

Teatro mokytoja

Baigusi  Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, kuria vaidmenis VšĮ „Klaipėdos jaunimo teatras” bei VšĮ „Taško teatras” spektakliuose, kine.